Https://www.aveon.pl/cat/ochrona-sluchu


Aroni Artur Wrona

42-202 Częstochowa, Dekabrystów 78 a

Numer telefonu: 606379176

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.aveon.pl/cat/ochrona-sluchu


Skrócony opis: Https://www.aveon.pl/cat/ochrona-sluchu

Jak bardzo ważna jest ochrona słuchu, najbardziej zdają sobie sprawę ci, którzy cierpią nie niedosłuch. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, pracodawcy powinni dbać o swoich pracowników także i w tym względzie. Bez względu na to, czy dany pracownik obsługuje maszyny wydające wysokie dźwięki, niemal niesłyszalne dla ucha, czy głośny hałas, powinien on nosić odpowiednie zabezpieczenie uszu. Na stronie https://www.aveon.pl/cat/ochrona-sluchu znajduje się typów zatyczek i nauszników, które skutecznie chronią słuch.

Sklep internetowy Aveon.pl zajmujący się przede wszystkim zabezpieczeniem pracowników przedsiębiorstw w artykuły BHP ma w swoim asortymencie bardzo ciekawe urządzenie do dozowania zatyczek jedno i wielorazowych i dystrybutory wkładek przeciwhałasowych. Oba te urządzenia są szczelnie zamknięte, co umożliwia higieniczne przetrzymanie tych zatyczek i wkładek. W sprzedaży są tu także nauszniki na pałąku, na kark i na hełm.
Dbam o bezpieczeństwo słuchu swoich pracowników dlatego zaufałem firmie Aroni i nabyłem u nich nauszniki, dozowniki oraz zatyczki. Mają szeroką ofertę artykułów BHP.


Ocena 4.61

Pobliskie firmy:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Modrzejowska 20, Sosnowiec

Zobacz >

Studio Dobrego Stylu "Anet"


1-go Maja 4 , Częstochowa

Zobacz >