Słoneczny Brzeg - Noclegi w Skorzęcinie


Słoneczny Brzeg Skorzęcin

62-230 Skorzęcin, Plażowa 1

Numer telefonu: 730-245-385

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://skorzecin.org.pl/


Skrócony opis: Słoneczny Brzeg - Noclegi w Skorzęcinie

Nie trzeba jechać w góry czy nad morze, aby spędzić udane wakacje. Bardzo wiele atrakcji czeka również w innych miejscach w Polsce. Słoneczny Brzeg to ośrodek z domkami dla turystów, działający na terenie Skorzęcina. Ta pełna uroku miejscowość w Wielkopolsce słynie z krystalicznie czystego, płytkiego jeziora oraz szerokiej plaży. Przez lata wokół akwenu powstało wiele atrakcji, które czynią to miejsce idealnym w kontekście letniego wypoczynku.

W polecanym ośrodku można zarezerwować niedrogie noclegi w Skorzęcinie, jakie zawsze będą się wiązać z pozytywnymi odczuciami. Wpływa na to przede wszystkim fakt, że w pokojach znalazły się wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Komfortowe szerokie łóżka, łazienki z prysznicami oraz zaplecze kuchenne. Oznacza to, że goście dostają do rąk wszystko, czego potrzebują, aby cieszyć się z doskonałego pobytu w miłej atmosferze.
Domki oferowane przez Słoneczny Brzeg są bardzo interesujące. Można wypocząć i się zrelaksować wieczorami po całodniowym leżeniu na plaży.


Ocena 5

Pobliskie firmy:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zobacz >

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zobacz >

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >