Noclegi nad jeziorem Wielkopolska


Kaskada Hotel&Restauracja

60-453 Poznań, Międzyzdrojska 37

Numer telefonu: 691 500 928

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

#


Skrócony opis: Noclegi nad jeziorem Wielkopolska

Szukasz fajnego miejsca na nocleg nad jeziorem? Chcesz odpocząć w malowniczej okolicy, najlepiej niedaleko Poznania? Noclegi w Wielkopolsce nad jeziorem Kierskim będą dla Ciebie idealną opcją! Wybierz ośrodek KASKADA Hotel&Restauracja i wyjedź tam z rodziną lub z przyjaciółmi. To świetnie miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych, gdzie możesz spędzić aktywnie czas, korzystając z uroków tej malowniczej okolicy oraz trenując rozmaite sporty wodne. Wyjedź do tego fantastycznego miejsca na weekend lub na dłuższy urlop i odpocznij, bez konieczności pokonywania setek kilometrów i wyjeżdżania na drugi koniec Polski.
Jezioro Kierskie to średnich rozmiarów akwen wodny, który dostarcza wielu atrakcji związanych ze sporami wodnymi oraz prezentuje się bardzo malowniczo i idyllicznie. Wejdź na stronę kaskada-hotel.pl i sprawdź galerię, aby się o tym przekonać i zarezerwuj termin wyjazdu, aby spędzić tam z rodziną lub z przyjaciółmi miłe chwile i odpocząć od zgiełku miasta.
Pobyt w tym hotelu był dla mnie i męża niesamowity, ponieważ spacery wieczorami nad jeziorem były tym czego potrzebowaliśmy by ratować nasz związek.


Ocena 4

Pobliskie firmy:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zobacz >

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zobacz >

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >