Technologiczne projektowanie zakładów przemysłu spożywczego


Qsm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

99-400 Łowicz, Stanisława Stanisławskiego 21

Numer telefonu: 572 623 144

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://qsm.net.pl/


Skrócony opis: Technologiczne projektowanie zakładów przemysłu spożywczego

Zastanawiasz się nad założeniem zakładu przemysłu spożywczego lub poszerzeniem swojej działalności o kolejny? Wymaga to wiele pracy i projektowania, przez co dobrze zrobisz, udając się po pomoc do profesjonalistów, takich jak firma QSM. Oszczędzi ci to wielu problemów i stresów związanych z całym procesem, a także będziesz miał pewność, że po drodze nie popełnisz żadnego błędu. Wymienione przedsiębiorstwo działa na rynku od wielu lat i skutecznie pomaga swoim klientom.

Jego głównym zakresem działalności jest technologiczne projektowanie zakładów przemysłu spożywczego, ale to nie jedyna usługa, o jaką możesz poprosić. Taka pomoc jest o tyle ważna, że jest potrzebna nie tylko podczas projektowania zakładu, ale również jego modernizowania wedle wytycznych narzucanych przez ustawy Unii Europejskiej lub państwa polskiego.
Jestem zdania, że Qsm to świetni doradcy w zakresie projektowania technologicznego dla branży spożywczej i gastronomicznej. Współpraca z takimi profesjonalistami była czystą przyjemnością.


Ocena 5

Pobliskie firmy:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Zobacz >

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Zobacz >

SANKRA


Ogrodowa 72, Łódź

Zobacz >