Radca prawny prawo cywilne - Grant http://kancelariagrant.pl


Kancelaria Prawno-Podatkowa Grant

85-034 Bydgoszcz, Długa 47

Numer telefonu: 730 648 732

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://kancelariagrant.pl/uslugi/radca-prawny-prawo-cywilne-bydgoszcz


Skrócony opis: Radca prawny prawo cywilne - Grant http://kancelariagrant.pl

Korzystanie z usług kancelarii prawnej w codziennych sprawach jest coraz częstszą formą wsparcia, na jaką decyduje się wiele osób. Dzięki znajomości w szczególności prawa cywilnego oraz wiedzy, jak pokonać zawiłości prawnicze oraz wspomóc klienta w załatwianiu jego spraw, radcy prawni specjalizujący się właśnie w tej gałęzi normatywów są osobami najczęściej eksploatowanymi.

Jeśli klient poszukuje osoby, która zajmie się w jego imieniu zakupem bądź sprzedażą danego budynku, lokalu mieszkalnego lub gruntu oraz pomoże mu w załatwieniu formalności z tym związanych, musi skorzystać z usług, jakie oferuje radca prawny. Sprawy z zakresu prawo cywilne w Bydgoszczy i okolicach realizuje między innymi  Kancelaria Prawno-Podatkowa Grant. 

W zakresie kompetencji wspomnianej kancelarii leży również przygotowywanie projektów umów i listów intencyjnych, a także ich opiniowanie, czy też przygotowywanie treści wniosków i pism procesowych.

Istnieje także możliwość uzyskać pomoc prawną w ramach indywidualnych zleceń oraz stałej współpracy bazującej na obustronnej umowie o realizację usług prawniczych. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Zobacz >

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna 5, Rozgarty

Zobacz >

Trust Bydgoszcz


Rumińskiego 6, Bydgoszcz

Zobacz >