Od-Nowa - Detoks alkoholowy poznań


Od-Nowa

61-846 Poznań, Strzelecka 23

Numer telefonu: 661 170 539

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://detoksykacja.com.pl/detoks-alkoholowy/


Skrócony opis: Od-Nowa - Detoks alkoholowy poznań

Organizm podczas długotrwałej serii przyjmowania znacznych ilości napojów alkoholowych może ulec poważnemu zatruciu. Sposobem na pozbycie się zalegających toksyn oraz szkodliwych związków chemicznych jest detoks alkoholowy, który mieszkańcom Poznania i okolic umożliwia profesjonalna oferta, dostępna na stronie internetowej detoksykacja.com.pl.

Proponowany detoks odbywa się w domu pacjenta, co jest sporą wygodą i znacząco wspomaga pod kątem psychologicznym cały proces. Chory czuje się swobodniej w znajomym otoczeniu i przy członkach własnej rodziny niż podczas wizyty w szpitalu lub przychodni. 

Podanie dawki odtruwającej poprzedza wywiad środowiskowy, uwzględniający podstawowe parametry, jak ciśnienie, przebyte choroby, poziom cukru lub obecne problemy ze zdrowiem, które mogą ewentualnie kolidować z zastosowanymi w kuracji lekami.

Podczas kuracji podawane są także preparaty wspomagające regenerację organizmu i niwelujące negatywne skutki odstawienne alkoholu jak skoki ciśnienia krwi, pocenie, nudności i wymioty, skurcze mięśni, drgawki, bezsenność, stany lękowe i depresyjne, omamy.

 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zobacz >

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zobacz >

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >