https://www.nanaforganic.pl | Ekologiczne ubrania dla dzieci


Nanaf Organic

59-500 Złotoryja, Legnicka 25

Numer telefonu: 663460914

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.nanaforganic.pl/pl/c/Ubranka-dla-dzieci/13


Skrócony opis: https://www.nanaforganic.pl | Ekologiczne ubrania dla dzieci

Ubrania dla dzieci powinny wyróżniać się szczególną dbałością o wykonanie. Marka Nanaforganic zadbała o ten aspekt swoich produktów, wykorzystując wyłącznie jakościowe materiały w produkcji dziecięcych ubranek.

Firma spełnia najwyższe standardy w swojej dziedzinie. Oferowane przez nią ekologiczne ubrania dla dzieci wykonane są z ekologicznej bawełny i włókien bambusa. Materiały wykorzystane do szycia pochodzą z kontrolowanych upraw – z plantacji, na których nie stosuje się oprysków chemicznych ani innych szkodliwych substancji. Ponadto pozyskiwana bawełna zbierana jest ręcznie, co pozwala na staranne wyselekcjonowanie rośliny.

Marka dba również o estetykę oferowanych ubrań. Pastelowe kolory są przyjazne dla zmysłów dziecka, a delikatny materiał nie podrażnia jego wrażliwej skóry. Rodzice korzystający z oferty sklepu mogą mieć pewność, że zapewniają dziecku maksimum komfortu. Kolekcja marki dedykowana jest maluchom w różnym wielu: od niemowląt po starsze dzieci. Odwiedź stronę internetową sklepu i poznaj jego wyjątkową ofertę!
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

BREDER POLSKA


Porazińskiej 23, Poznań

Zobacz >

Perfect Bust


Aleje Jerozolimskie 54, Warszawa

Zobacz >

HEWEA sp. z o. o.


Przemysłowa 1, Mirków

Zobacz >