http://wycena.eu - Rzeczoznawca ustroń


Nieruchomości Michał Bala

43-300 Cieszyn, 3 Maja 16

Numer telefonu: 508 254 460

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://wycena.eu


Skrócony opis: http://wycena.eu - Rzeczoznawca ustroń

Aby skompletować dokumentację wymaganą podczas zakupu lub też przy sprzedaży nieruchomości, należy zwrócić się do kompetentnego specjalisty, który dokona między innymi wyceny, a także zaoferuje swoje wsparcie przy realizacji transakcji.

Do grona takich kompetentnych realizatorów usług zalicza się rzeczoznawca z Ustronia, który ogłasza się na stronie internetowej wycena.eu. Oprócz wspomnianych wcześniej zadań zapewnia pomoc także podczas wyceny majątku w przypadku rozwodów lub spraw związanych z podziałem schedy po rodzicach i członkach rodziny. 

Usługi świadczone są terminowo i rzetelnie, dzięki czemu klient może bez zbędnych przestojów czasu i kosztownych poprawek dołączyć żądaną wycenę do reszty dokumentacji, a całość złożyć na przykład w sądzie lub też banku bez obawy, że będzie ona podstawą do odrzucenia wniosku.

W ramach pomocy rzeczoznawcy istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia również przy poszukiwaniu konkretnej nieruchomości, zgodnej z oczekiwaniami zlecającego. Takie pośrednictwo dedykowane jest zarówno klientom indywidualnym, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwom.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Modrzejowska 20, Sosnowiec

Zobacz >

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Zobacz >

RoyalDekor Ewelina Stępień


Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, Kłobuck

Zobacz >