Badania korozyjne


KLIMATEST

52-204 Wrocław, Obrońców Poczty Gdańskiej 5C

Numer telefonu: +48713540680

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.klimatest.eu/katalog/Komory_cyklicznych_testow_korozyjnych


Skrócony opis: Badania korozyjne

Domeną firmy ogłaszającej się na stronie klimatest.eu jest realizacja zamówień od klientów na nowoczesne, wielofunkcyjne i bezpieczne urządzenia pomiarowe, w tym umożliwiające wykonanie takich czynności, jak badania korozyjne. Dostawca dba, by kupujący był każdorazowo zadowolony zarówno z jakości otrzymanego sprzętu, jak i dokładności uzyskanych za jego pomocą odczytów. 

Realizator zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą odbiorców biznesowych oraz instytucjonalnych. Zapewnia kompleksową dostawę zamówienia, począwszy od zaprezentowania właściwości sprzętu, poprzez jego bezpieczne dowiezienie pod wskazany adres, aż po przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla przyszłych użytkowników. Kadra firmy świadczy także serwis i usługi naprawcze.

Pracownicy dostawcy mają do dyspozycji doskonale wyposażone zaplecze laboratoryjne. Są w stanie wykonać na zlecenie klienta szereg specjalistycznych badań klimatycznych. Warunkiem ich przeprowadzenia jest dostarczenie odpowiednio przygotowanej próbki.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

BREDER POLSKA


Porazińskiej 23, Poznań

Zobacz >

Perfect Bust


Aleje Jerozolimskie 54, Warszawa

Zobacz >

HEWEA sp. z o. o.


Przemysłowa 1, Mirków

Zobacz >