Zniesienie współwłasności nieruchomości wniosek do sądu


Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

04-077 Warszawa, Grochowska 217

Numer telefonu: 22 870 66 46

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://noriet.pl/zniesienie-wspolwlasnosci-nieruchomosci-zabudowanej/


Skrócony opis: Zniesienie współwłasności nieruchomości wniosek do sądu

Działalność, jakiej podejmuje się kadra Kancelarii Prawnej Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A., to pomoc prawna w zakresie prawa rodzinnego, spadków i innych spraw związanych z dziedziczeniem oraz z ubezpieczeniami społecznymi. Szczegółowy zakres realizowanych czynności jest dostępny online.

Aby zlecić rozpoczęcie postępowania o zniesienie współwłasności nieruchomości i uzyskać wniosek do sądu bądź też zgłosić się o wsparcie w innej kwestii, należy wcześniej zarezerwować wizytę. Klient może zapisać się na konkretny termin poprzez kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail. Kancelaria działa w ustalonych godzinach, w biurze przy  ul. Grochowskiej 217/15 w Warszawie.

Kadra stara się nie tylko świadczyć usługi prawne, ale także edukować społeczeństwo poprzez tematyczne wpisy publikowane w sieci. Prowadzi również bloga informacyjnego. Zaleca zapoznanie się z przedstawionymi online treściami przed wizytą w kancelarii. Ma to na celu zyskanie podstawowej wiedzy i oswojenie się z prawniczą terminologią.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zobacz >

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Zobacz >