Neptun


Ośrodek Rehabilitacyjno–Wypoczynkowy NEPTUN

82-103 Jantar, Rybacka 22

Numer telefonu: 552478917

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.neptunjantar.pl/


Skrócony opis: Neptun

Na stronie internetowej neptunjantar.pl odwiedzający mają możliwość zapoznania się z najważniejszymi informacjami oraz ofertą nowoczesnego ośrodka rehabilitacyjno-wypoczynkowego w Jantarze (Stegna). Pobyt w tym miejscu to ciekawa propozycja dla całej rodziny, która lubi aktywnie spędzać czas oraz opiekunów podróżujących z osobami niepełnosprawnymi. Propozycja dla osób niepełnosprawnych zawiera na przykład zajęcia ogólnousprawniające, sportowe i rekreacyjne.

Na terenie obiektu znajduje się między innymi basen zewnętrzny ze zjeżdżalnią wodną, plac zabaw dla dzieci oraz wiele innych atrakcji – w trakcie sezonu organizowane są liczne animacje dla najmłodszych i dorosłych. 

Neptun zapewnia wypoczynek w dwupokojowych, drewnianych domkach letniskowych typu "Mikołajek" z aneksem kuchennym, tarasem oraz podstawowym wyposażeniem i udogodnieniami. Klienci w trakcie pobytu mają zapewnione również smaczne wyżywienie. Odwiedzający doceniają dogodną lokalizację ośrodka – do plaży wiedzie ścieżka przez sosnowy las.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

FIN-EL Consulting s.c.


Bora Komorowskiego 19, Gdańsk

Zobacz >

DOWAN Sp. z o.o.


Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

Zobacz >