Redukcja kanalizacyjna


Operative

63-400 Ostrów Wielkopolski, Południowa 60a

Numer telefonu: 663404060

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://prysznicowe.pl/redukcje-i-manszety-kanalizacyjne


Skrócony opis: Redukcja kanalizacyjna

Sklep internetowy prowadzony przez firmę Operative oferuje bogatą gamę artykułów łazienkowych. Przedsiębiorstwo jako jedyne w Polsce dysponuje produktami dedykowanymi do wszystkich rodzajów posadzek. Cały asortyment cechuje się doskonałą jakością i produkowany jest przez uznane europejskie fabryki. Dostępne są między innymi wypusty i rewizje, syfony, odpływy prysznicowe, płyty brodzikowe. W sklepie znajduje się także redukcja kanalizacyjna, która występuje w różnych rodzajach i rozmiarach.

 

Katalog produktów jest wciąż poszerzany i aktualizowany, aby sprostać wysokim oczekiwaniom zamawiających. Warto skorzystać z artykułów objętych promocją. Klienci cenią sobie duży wybór, atrakcyjne ceny, fachową obsługę oraz szybką wysyłkę. Za transport odpowiada profesjonalna firma kurierska, która odpowiednio zabezpiecza towar przed uszkodzeniem.

Wszystkie dane teleadresowe dostępne są na stronie www. Siedziba firma znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. W razie pytań warto skontaktować się z pracownikami.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zobacz >

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zobacz >

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >