Tarcze do strzelania


SpecShop.pl

61-717 Poznań, Kościuszki 114

Numer telefonu: 533 372 997

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.specshop.pl/cele-tarcze-strzeleckie


Skrócony opis: Tarcze do strzelania

Miłośnicy różnego rodzaju aktywności powiązanych ze strzelaniem, survivalem czy ASG w sklepie online znajdą wszystko, co jest potrzebne do uskuteczniania takich działań, a także zapewnienia sobie frajdy. Wiele z tych produktów w dodatku ma profesjonalny charakter - można na przykład zaopatrzyć się w tarczę do strzelania taką samą jak wykorzystywana na strzelnicy oraz w ośrodkach szkoleniowych dla policjantów i robić z niej prywatny użytek - oczywiście spełniając odpowiednie warunki, na czele z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Bardzo ważną część oferty zaprezentowanej na stronie specshop.pl stanowią też elementy umundurowania, odzieży czy obuwie, stosowane w pracy przez przedstawicieli służb mundurowych, ale dostępne także dla innych osób, choćby poszukujących umundurowania do zabaw w typie ASG czy wygodnych butów roboczych.

Wszystkie dostępne w ramach oferty produkty są dokładnie opisane, co ułatwia dokonanie optymalnego wyboru. Zawsze też można, w razie wątpliwości czy problemów, poradzić się personelu.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zobacz >

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zobacz >

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >