Nakładki na penisa


PinkStars

70-809 Szczecin, Kmiecika 25

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://pinkstars.pl/akcesoria-i-gadzety-erotyczne/pierscienie-i-nasadki


Skrócony opis: Nakładki na penisa

Osoby chcące poprawić jakość swojego życia seksualnego czy wzmocnić przeżywane doznania w szerokiej ofercie na stronie pinkstars.pl mogą znaleźć wiele służących do tego produktów. Warto wypróbować wiele z nich, gdyż można dzięki temu wiele zyskać - nawet więcej niż się wydaje. Nie wszyscy zdają sobie sprawę na przykład z tego, że stawiając na odpowiednie nakładki na penisa można wzmocnić erekcję, co przyda się zwłaszcza panom mającym z tym problemy - nie tylko chcącym zapewnić sobie i partnerce wyjątkowe doznania.

Produkty te pozwalają bowiem na spowolnienie odpływu krwi z prącia poprzez ucisk u jego nasady. Sprawia to, że erekcja jest silniejsza oraz dłuższa, co przekłada się na więcej przyjemności dla obojga.

Poza tym można stawiać na różne warianty nakładek i pierścieni, na przykład wibrujące, dające przyjemność obojgu, powiększające penisa, z wypustkami czy przeznaczone także do zakładania na jądra. Zapewniają one dodatkową stymulację, która wielu panów doprowadzi na szczyt rozkoszy.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

CJS Tłumaczenia


Cukrowa 12, Szczecin

Zobacz >

Wykładziny Biurowe


Małkowskiego 30, Szczecin

Zobacz >

Rental Serwis


Będgoszcz 18, Bielice

Zobacz >