Czajka


Ekologia.pl

01-909 Warszawa, Kaliszówka 4

Numer telefonu: 224989898

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.ekologia.pl/srodowisko/przyroda/czajka-opis-wystepowanie-i-zdjecia-ptak-czajka-ciekawostki,26925.html


Skrócony opis: Czajka

Ciekawostki zoologiczne to jeden z ważniejszych atutów portalu ekologicznego działającego w sieci na stronie ekologia.pl. Zaglądają na nią zatem osoby chcące powiększyć swoją wiedzę o świecie, zabłysnąć w towarzystwie czy po prostu poznawać świat w nietypowy sposób, znacznie atrakcyjniejszy niż czytanie naukowych opracowań. Z treści tych chętnie korzystają także uczniowie - to sposób na zaimponowanie na lekcjach biologii. Ważne jest też jednak to, że lepsze poznanie otaczającego świata uczy większej wrażliwości na przyrodę, a to między innymi skłania do kontaktu z nią, a także dbania o nią, zatem podejmowania działań ekologicznych.

Warto zatem zaglądać na stronę w wolnych chwilach, by dowiedzieć się, gdzie występuje czajka, jakie upierzenie ma szczygieł, co jada trznadel czy jakimi cechami wyróżniają się węgorze.

Oczywiście interesujące dla siebie treści na portalu tym znajdą też osoby o innych zainteresowaniach, na przykład szukające sposobów na zdrowe odżywianie i najlepszych dla zdrowia diet.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zobacz >

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Zobacz >