Mtz kabina


AgriTruck

47-400 Racibórz, Grzonki 5

Numer telefonu: +48 32-414-02-43

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://agri-truck.pl/kabina-i-blachy/15288-kabina-mtz-kpl-z-b%C5%82otnikami-540000016801.html


Skrócony opis: Mtz kabina

Maszyny i ciągniki rolnicze, które były używane przez wiele sezonów, wymagają nie tylko bardziej regularnego sprawdzania stanu technicznego, ale również niekiedy naprawy. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak wygląda kabina w Twoim MTZ-ecie, to odwiedź stronę agri-truck.pl i zobacz, na jaką aktualnie ofertę możesz trafić w jednym ze sklepów internetowych. To tam kupisz szereg różnych części zamiennych, które cechuje dobra jakość, dlatego też dobrze spełniają one swoje funkcję.

Ponadto sklep posiada w sprzedaży części do ciężarówek takich marek jak Kamaz, Star czy Iveco. Dodatkowo kupić tam można także profesjonalne narzędzia Harden, a także wyposażenie warsztatu. Wybór oferowanych produktów jest duży, dlatego też sklep spełnia różne oczekiwania klientów. W przypadku większych zamówień nie ma konieczności płacenia za przesyłkę.
W tym sklepie części do ciężarówek są w niezmiennej wysokiej jakości oraz korzystnej cenie. Często tu zaglądam, bo prowadzę warsztat zajmujący się naprawą tego typu pojazdów.


Ocena 5

Pobliskie firmy:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Modrzejowska 20, Sosnowiec

Zobacz >

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Zobacz >

RoyalDekor Ewelina Stępień


Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, Kłobuck

Zobacz >