OneClick | Rejestracja korespondencji


OneClick

60-766 Poznań, Jana Matejk 1

Numer telefonu: (61) 8200-449

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://oneclick-workflow.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow-w-firmie/


Skrócony opis: OneClick | Rejestracja korespondencji

W każdej firmie - niezależnie od jej wielkości - rejestracja korespondencji ma ogromne znaczenie. Jeśli chcesz, aby komunikacja w firmie i z klientami była ułatwiona, system Workflow jest programem, na który warto mieć licencję. Na stronie internetowej oneclick-workflow.pl firma Suncode zamieściła wyczerpujące informacje na temat własnego dzieła. Możesz również zadać nurtujące Cię pytanie na temat systemu, lub zamówić jego darmową wersję demo.

System sprawi, że komunikacja będzie łatwiejsza zarówno dla nadawców, jak i odbiorców. Dzięki systemowi możesz bowiem wysyłać, odbierać, a także wymieniać się raportami potwierdzającymi dostarczenie danej informacji do adresata. Dziennie możesz zaoszczędzić dość sporo czasu na czynnościach, które wykonuje się w każdej firmie. Możesz zatem stworzyć minibiznesplan w którym zaprojektujesz wykorzystanie oszczędzonego czasu.
Wdrożyliśmy w naszej firmie system obiegu dokumentów od OneClick, co okazało się bardzo dobrą decyzją, gdyż usprawniło i zautomatyzowało wiele procesów w naszej firmie. :)


Ocena 5

Pobliskie firmy:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zobacz >

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zobacz >

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >